Loading:


System exactSettings [AS 2]

Klasa: System

Kompatybilność: ActionScript 1.0, Flash 6+

 

Wartość logiczna określająca, czy użyć superdomen (false) czy też tej samej domeny (true) pasujących do reguł, podczas uzyskania dostępu do lokalnych ustawień (takich jak kamera czy mikrofon dostępu do uprawnień) lub lokalnie trwałych danych (wspólne obiekty).

 

Domyślna wartość to true dla plików publikowanych w Flash Player 7 lub późniejszych, oraz false dla plików publikowanych dlar Flash Player 6.

 

Jeśli wartość wynosi true, wtedy ustawienia oraz dane dla pliku SWF hostowanym na here.xyz.com są przechowywany w katalogu nazwanym here.xyz.com, ustawienia oraz dane dla plików SWF hostowanym na there.xyz.com są przechowywane w katalogu there.xyz.com, i tak dalej. Jeśli ta wartość wynosi false, wtedy ustawienia oraz dane dla pliku SWF hostowanym na here.xyz.com, there.xyz.com, oraz xyz.com są dzielone oraz są wszystkie przechowywane w katalogu xyz.com.

 

Jeśli nie które twoje pliki ustawiają tą właściwość na false a nie które na true, wtedy zauważysz, że pliki SWF w innym pod-domenach dzielą się ustawieniami oraz danymi. Na przykłąd, jeśli ta włąściwość wynosi false w pliku SWF hostowanym na here.xyz.com oraz true w pliku SWF hostowanym  na xyz.com, wtedy obydwa pliki będą używały te same ustawienia oraz nazwnictwo-danych, te podane w katalogu xyz.com . Jeśli to nie jest zachowanie, które oczekiwałeś, wtedy upewnij się, że ustawiłeś tą włąściwość w każdym pliku poprawnie, reprezentując gdzie chcesz przechowywać ustawienia oraz dane.

 

Jeśli chcesz zmienić tą właściwość z domyślnej wartości, wtedy zrób to w pierwszej klatce oraz pierwszej linii twojego dokumentu. Właściwość nie może być zmieniona po aktywacji, która wymaga dostępu do lokalnych ustawień, takich jak System.showSettings() lub SharedObject.getLocal().Napisz Artyku³

Listing

niema
Dodano przez: divix
Ranga: Administrator serwisu Punktów: 38423
Komentarze użytkowników
  • Tre¶æ komentarza
   Kod do komentarza (opcjonalnie)
   PHP JavaScript MySQL Smarty SQL HTML CSS ActionScript
   Autor
   Token
   token

    

    
funkcje.net
Wszelkie prawa zastrzeżone©. | Funkcje.net 2008-2020 v.1.5 | design: diviXdesign & rainbowcolors