Loading:


Security allowInsecureDomain [AS 2]

Klasa: Security

Kompatybilność: ActionScript 1.0, Flash 6+

 

Pozwala pliką SWF oraz HTML w określaniu dostępu do domen obiektów oraz zmiennych w wywołanym pliku SWF, który jest hostowany na protokole HTTPS. Adobe nie rekomenduje używania tej metody, patrz sekcje "Postanowienia bezpieczeństwa".

 

Ta metoda działa w ten sam sposób jak System.security.allowDomain(), ale również pozwala na operacje w którym występuje dostęp załadowania z protokołem nie-HTTPS, oraz strona dostępowana jest wczytywana z HTTPS. W Flash Player 7 oraz późniejszych, nie-HTTPS pliki nie są dostępne do skryptowania plików HTTPS. metoda allowInsecureDomain() podnosi tą restrykcję kiedy plik na HTTPS SWF, który jest dostępowy używa tego.

 

Użyj allowInsecureDomain() tylko do aktywowaniwa dostęp od nie-HTTPS plików do plików HTTPS. Nie używaj tej metody do aktywacji dostęp pomiędzy nie-HTTPS plików, a plikami HTTPS, lub od plików na HTTPS do nie-HTTPS plików. Dla tych sytuacji, użyj metody allowDomain().

 

Postanowienia bezpieczeństwa: Flash Player dostarcza allowInsecureDomain(), aby zmaksymalizować elastyzność, ale Adobe rekomenduje przeciw wykorzystawaniu tej metody. Posiadanie plik na HTTPS dostarcza dużo ochrony dla ciebie oraz twoich użytkowników, i wywołanie allowInsecureDomain zmiejsza te bezpieczeństwo.Napisz Artyku³

Listing

//nadaje dostęp dla strony nie będącej na https protokole
System.security.allowInsecureDomain("funkcje.net/niebezpiecczna");
 
Dodano przez: divix
Ranga: Administrator serwisu Punktów: 0
Komentarze użytkowników
  • Tre¶æ komentarza
   Kod do komentarza (opcjonalnie)
   PHP JavaScript MySQL Smarty SQL HTML CSS ActionScript
   Autor
   Token
   token

    

    
funkcje.net
Wszelkie prawa zastrzeżone©. | Funkcje.net 2008-2024 v.1.5 | design: diviXdesign & rainbowcolors