Loading:


Security sandboxType [AS 2]

Klasa: Security

Kompatybilność: ActionScript 1.0, Flash 6+

 

public static sandboxType : String [odczyt-tylko]

 

Wskazuje typ pudełka bezpieczeństwa, w którym jest wywołujący plik SWF jest operowany.

 

System.security.sandboxType posiada jeden z dostępnych wartości:

 

 • remote: Ten plik SWF jest od Internet URL, oraz będzie operwany pod regułami domain-based sandbox.
 • localWithFile: Ten plik SWF jest lokalnym plikiem na dysku, oraz nie jest zaufany przez użytkownika, nie został on rownież publikowany z internetowymi projektami. Ten plik SWF może czytać dane z lokalnych źródeł, ale nie może komunikować sie z Internetem.
 • localWithNetwork: Posiada odwrotne właściwości od localWriteFile, czyli posiada dostęp do Internetu, ale nie ma dostępu do plików lokalnych.
 • localTrusted: Posiada te same właściwości co localWriteFile, ale posiada również dostęp do Internetu.

 

Zauważ, że właściwość może być sprawdzana od pliku SWF w każdej wersji, ale tylko jest wspomagana 8 lub wyższa. Te nietypowe zdarzenie, oznacza, że możesz sprawdzać tą właściwość, na przykład od wersji 7 pliku SWF odtwarzanym w Flash Player 8. Te wszystkie wersje oznaczają, że jeśli opublikowałeś wersje we wcześnijszej niz 8, nie będziesz wiedział, czy ta właściwośc będzie dostępna czy też nie. Jednak w plikach SWF w wersjach wczesnijeszych niz 7, możesz spawrdzić czy wartość jest undefined; to może wystąpic tylko wtedy, kiedy wersja odtwarzacza (wskazana przez System.capabilities.version) jest mniejsza niż 8. W takiej sytuacji, możesz określić typ sandbox według tego, czy twójego pliku URL SWF jest lokalnie odtwarzany czy też nie. Jeśli tak, możesz przypuszczać, że Flash Player będzie klasyfikował, twój plik SWF jako "localTrusted" (priorytet dla Flash Player 8). jeśli nie, wtedy możesz przypuszczać, że Flash Player będzie klasyfikował pliki SWF jako "remote".Napisz Artyku³

Listing

niema
Dodano przez: divix
Ranga: Administrator serwisu Punktów: 0
Komentarze użytkowników
  • Tre¶æ komentarza
   Kod do komentarza (opcjonalnie)
   PHP JavaScript MySQL Smarty SQL HTML CSS ActionScript
   Autor
   Token
   token

    

    
funkcje.net
Wszelkie prawa zastrzeżone©. | Funkcje.net 2008-2024 v.1.5 | design: diviXdesign & rainbowcolors