Loading:


Sound checkPolicyFile [AS 2]

Klasa: Sound

Kompatybilność: ActionScript 1.0, Flash 5+

 

Określa, czy Flash Player powinien próbować ściągnąć certyfikat polityki z innej witryny przed załadowaniem dźwięku z serwera.

 

Kiedy wywołujeszl Sound.loadSound() z checkPolicyFile ustawionym na true, wtedy Flash Player nie zaczynie ściągać określonego dźwięku w loadSound() dopóki, nie pobierze odpowiedniego pliku cross-domain polityki  lub odkryje, że nie istnieje taki plik. Flash Player na początku weźmie pod uwagę plik polityki, który został pobray, później spróbuje pobrać jakikolwiek określony plik przez System.security.loadPolicyFile(), później zacznie pobierać plim polityi z domyślnej lokalizacji, do określonego URL w loadSound(), którym jest /crossdomain.xml na serwerze skąd chcemy pobrac dźwięk.

 

Ustawia flagę na TRUE, jeśli wczytuje obraz z poza domeny pliku SWF  oraz oczekuje na dostęp zawartości tego obrazu używając BitmapData.draw(). Jeśli próbujesz tą operację bez określonego checkPolicyFile podczas wczytywania, może nastąpić błąd bezpieczeństwa, ponieważ polityka dostępu nie została załadowana.Napisz Artyku³

Listing

niema
Dodano przez: divix
Ranga: Administrator serwisu Punktów: 0
Komentarze użytkowników
  • Tre¶æ komentarza
   Kod do komentarza (opcjonalnie)
   PHP JavaScript MySQL Smarty SQL HTML CSS ActionScript
   Autor
   Token
   token

    

    
funkcje.net
Wszelkie prawa zastrzeżone©. | Funkcje.net 2008-2024 v.1.5 | design: diviXdesign & rainbowcolors