Loading:


Camera setMotionLevel [AS 2]

Klasa: Camera

Kompatybilność: ActionScript 1.0, Flash6+

 

public setMotionLevel([poziom:Number], [czas:Number]) : Void

 

Określa jak dużo ruchu jest potrzebne, aby wywołać Camera.onActivity(true). Opcjonalnie ustawione liczby w milisekundach, które muszę minąć bez wcześniejszej aktywności Flasha o ruchu zatrzymanym oraz wywołaniu Camera.onActivity(false).

 

UWAGA: Wideo może zostać wyświetlone niezależnie od wartości parametru sensitivity . Ten parametr określa tylko kiedy i podczas jakich zdarzeń Camera.onActivity jest wywoływane, nie kiedy wideo jest aktualnie przechwytywane, czy wyświetlane.

 

 

 • Aby zlikwidować wykrywanie kamery ruchu, wystarczy przekazać wartość 100 dla sensitivity; Camera.onActivity jest wtedy nigdy nie wykonywane
 • Aby określić ilość aktualnego ruchu w kamerze, użyj właściwości Camera.activityLevel .

  Wartości czułości ruchu, odpowiadają bezpośrednio do wartości aktywności. Kompletny brak ruchu to wartość aktywności 0. Stały ruch to wartość aktywności równemu 100. Twoja wartość aktywności jest mniejsza niż wartośc czułości ruchu, kiedy się nie ruszasz. Kiedy się ruszasz, wartośc aktywności wielokrotnie przekracza twoją wartość czułości ruchu.

 

Parametry

 

poziom:Number [opcjonalny] - Wartość liczbowa określająca ilość ruchu potrzebnej do wywołania Camera.onActivity(true). Dostępne wartości do przedział od 0 do 100. Domyślna wartość to 50.

czas:Number [opcjonalny] - Wartość liczbowa określająca w milisekundach ile czasu musi upłynąć bez aktywności wcześniejszej Flasha o posiadania aktywności zatrzymanej oraz wywołanai Camera.onActivity(false) zdarzenia. Domyślna wartość to 2000 (2 sekundy).Napisz Artyku³

Listing

// biorąc pod uwagę wideo, że masz obiekt "wideoObiekt" na scenie
kamera = Camera.get();
x = 0;
function ruch(tryb) {
    trace(x + ": " + tryb);
    x++;
}
kamera.onActivity = function(tryb) {
    ruch(tryb);
}
kamera.setMotionLevel(30, 500);
wideoObiekt.attachVideo(kamera);
Dodano przez: divix
Ranga: Administrator serwisu Punktów: 38523
Komentarze użytkowników
  • Tre¶æ komentarza
   Kod do komentarza (opcjonalnie)
   PHP JavaScript MySQL Smarty SQL HTML CSS ActionScript
   Autor
   Token
   token

    

    
funkcje.net
Wszelkie prawa zastrzeżone©. | Funkcje.net 2008-2024 v.1.5 | design: diviXdesign & rainbowcolors